Archive for oktober, 2007

Geplaatst op 29 oktober, 2007

Elektrische scooter – ANWB test

De elektrische scooters van eco-movement worden in Oostenrijk uitvoerig getest in een professioneel test centrum van de Oostenrijkse ANWB (Oeamtc).

Geplaatst op 14 oktober, 2007

HTM rijdt op elektrische scooters

De haagsche Trammaatschappij zet de elektrische scooters in voor het informeren van klanten. Zodra er ergens een tram stilstaat dan worden de elektrische scooters ingezet om snel ter plaatse te kunnen zijn. In Den Haag zijn de opvallende HTM scooters vaak te zien in het straatbeeld.

Geplaatst op 10 oktober, 2007

Subsidie op zonne energie

Tijdens de presentatie van de miljoenennota op Prinsjesdag is duidelijk geworden dat dit kabinet weer een subsidieregeling zal invoeren op de aanschaf van zonnepanelen.
Hopelijk levert dit ook meer elektrische voertuigen op die kunnen rijden op zonne energie. Zoals bijvoorbeeld de elektrische scooter op zonne-ernergie die ontwikkeld is door eco-movement.